Līdz pat 50% brauciena elektrorežīmā

Toyota hibrīdu nav jāuzlādē no ārējā avota
Automātiskā pārnesumkārba iekļauta cenā

Līdz pat 50% brauciena elektrorežīmā

Šis skaitlis nav veidots mākslīgā vidē. Tā pamatā ir dati no reāliem cilvēkiem, kuri ir veikuši reālus izmēģinājuma braucienus ar Toyota Hybrid automobiļiem Latvijā. Nāc un izmēģini Toyota Hybrid un uzzini, cik daudz Tu vari nobraukt elektrorežīmā.

KĀDĒĻ HIBRĪDS?

Toyota hibrīda tehnoloģija ļaus Tavus ikdienas braucienus veikt vienkāršāk un tos izbaudīt vairāk. Izmantojot elektrorežīmu, varēsi atpūsties no trokšņa un gūt pilnīgu mieru. Lai uzlādētu hibrīda akumulatoru, tas nav jāpievieno kontaktligzdai. Akumulators brauciena laikā uzlādējas pats gan no benzīna dzinēja, gan bremzēšanas laikā radītās enerģijas. Un vissvarīgākais – hibrīds ļaus Tev gan ievērojami ietaupīt, gan norādīs uz Tavu videi draudzīgo domāšanas veidu. Toyota hibrīdu CO2 izmešu apjoms ir zemākais savā klasē.

Brauc ar jaunu auto ik pēc 4 gadiem

Toyota Next ir jauns līzinga risinājums tiem, kas iegādājas jaunu Toyota un nomaina sava esošo automobili daudz ērtākā veidā kā jebkad līdz šim. Toyota parūpēsies par visu procedūru – mūsu pārstāvis sazināsies ar Tevi un izveidos personīgu piedāvājumu. Tajā pašā laikā netiek piemērota papildmaksa par esošā līzinga līguma izbeigšanu. Ar Toyota Next Tev vienmēr būs jaunākais, tehnoloģijām bagātākais un drošākais Toyota modelis.

Toyota hibrīdi ir aprīkoti ar TOYOTA SAFETY SENSE* un automātisko pārnesumkārbu

  • SADURSMES NOVĒRŠANAS SISTĒMA
  • BRĪDINĀJUMS PAR IZBRAUKŠANU NO JOSLAS
  • AUTOMĀTISKO TĀLO GAISMU FUNKCIJA
  • CEĻA ZĪMJU ATPAZĪŠANAS PALĪGSISTĒMA
  • ADAPTĪVĀ KRUĪZA KONTROLE
  • SADURSMES NOVĒRŠANAS SISTĒMA AR GĀJĒJU NOTEIKŠANAS FUNKCIJU

* Lūdzu, ievēro, ka Toyota Safety Sense pieejamība ir atkarīga no modeļa un aprīkojuma līmeņa. Sīkāku informāciju lūdz tuvākajā Toyota pilnvarotajā pārstāvniecībā.

Izvēlies savu hibrīdu

TURPINI SAVU CEĻOJUMU