Toyota Business Plus

Īpašniecības vērtība

Uzticami dzinēji un rezerves daļas padara Toyota par automobiļiem, kuru uzturēšana neizmaksā dārgi. Mūsu modeļiem ir augsta tālākpārdošanas vērtība un zemas uzturēšanas izmaksas. Toyota Safety Sense drošības sistēmu komplekts uzlabo drošību un ļauj izvairīties no remontiem. Tajā ietilpst šādas sistēmas: ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma monitorē ceļa zīmes automobiļa priekšā, brīdinājums par izbraukšanu no joslas ievēro joslu marķējumu un notur automobili braukšanas joslā, sadursmes novēršanas sistēma ar gājēju noteikšanas funkciju nosaka iespējamās sadursmes ar citiem transportlīdzekļiem vai gājējiem, adaptīvā kruīza kontrole uztur iepriekš iestatīto distanci starp Jūsu priekšā braucošo transportu pat intensīvā satiksmes plūsmā, un automātiskās tālās gaismas optimizē redzamību nakts laikā visiem ceļa lietotājiem.

Kādas priekšrocības hibrīdi sniedz uzņēmumam

Kā Jūsu autoparka daļa, Toyota hibrīdi ir ļoti prātīga izvēle uzņēmumam. Tie dāvā klasē zemākās īpašniecības izmaksas, augsta līmeņa standarta aprīkojumu un ārkārtīgi zemas CO2 emisijas, kas nozīmē mazākus nodokļus. Mūsu hibrīdi smagi strādā, lai ietaupītu Jūsu uzņēmuma naudu.

Plašākais hibrīdu klāsts

Kopš 1997. gada mūsu hibrīdu saime ir turpinājusi augt. Nu tā ietver septiņus modeļus, no kuriem izvēlēties – tostarp kompakto Yaris Hybrid, augstās kvalitātes Corolla hečbeku, plašo Corolla Touring Sports, eleganto Corolla sedanu, C-HR ar tā iespaidīgo dizainu un piedzīvojumiem gatavo RAV4 Hybrid –, un kā hibrīdu līderim mums atradīsies hibrīda modelis, kas būs vislabāk piemērots tavam biznesam.

Izslavēta kvalitāte un uzticamība

Ar mūsu automobiļu izslavēto kvalitāti un uzticamību pamatā, Toyota hibrīdi kļūs par uzticamiem Jūsu komandas biedriem. Mūsu hibrīdu detaļas, piemēram, bremžu uzlikas un diski, mazāk nodilst, un hibrīdu modeļiem ir piecu gadu/150 000 km* garantija, iegādājoties jaunu automobili, bet, izejot ikgadējo hibrīda “veselības pārbaudi”, tie saņem viena gada/15 000 km* pagarināto akumulatora aizsardzību līdz pat automobiļa desmitajai dzimšanas dienai, – mēs garantējam sirdsmieru visam Jūsu autoparkam.

* Kas iestājas ātrāk.

ZEMAS EMISIJAS UN EKSPLUATĀCIJAS IZMAKSAS

Toyota hibrīdi ne vien strādā Jūsu uzņēmuma labā, bet arī saudzē apkārtējo vidi. Pateicoties klasē zemākajam CO2 emisiju līmenim un degvielas patēriņam, tie nodara mazāku kaitējumu mūsu planētai, vienlaikus ietaupot Jūsu uzņēmumam naudu, jo zemāki ir gan nodokļi, gan automobiļu ekspluatācijas izdevumi.

Izvēlieties savu hibrīdu

Toyota pārstāvniecību tīkls

Toyota Baltijas valstīs ir pamanāma visu laiku. To nodrošina mūsu plašais pārstāvniecību tīkls: mums ir 20 tirdzniecības saloni, 24 servisa darbnīcas un 15 virsbūves remontdarbnīcas. Lielākā daļa mūsu pārstāvniecību par vidi saudzējošu vadības sistēmu ir nopelnījušas ISO 14001 sertifikātu.

Atrast vietējo pārstāvniecību

Pakalpojumi komercklientiem

Extracare pakalpojums sniedz iespēju pagarināt garantiju līdz pieciem gadiem. Tas nozīmē, ka garantija ir spēkā visu periodu, kamēr automobilis ir īpašumā, tādēļ Jums neradīsies neparedzēti izdevumi.

Toyota oriģinālā garantija
3 gadi/100 000 km
+1 gada garantija 369 € Toyota RAV4 piemērs
+2 gadu garantija 591 €

Līdz desmit gadiem bezmaksas palīdzība uz ceļa visā Eiropā, kas sedz šādus riskus:

 • Mehānisks bojājums
 • Nelaimes gadījums
 • Degvielas beigšanās
 • Akumulatora nosēšanās
 • Riepas caurduršana
 • Atslēgu nozaudēšana vai aizmiršana aizslēgtā automobilī

Eurocare tehniskā palīdzība ir spēkā Toyota Baltic AS importētiem un pilnvaroto pārstāvniecību pārdotiem jaunajiem automobiļiem garantijas laikā. Precīzākus nosacījumus, lūdzu, skatiet toyota.lv.

Ja Jūsu uzņēmums strādā vairāk nekā vienā Baltijas valstī, Toyota ir pareizā izvēle, jo mēs varam nodrošināt vienādus iepirkuma nosacījumus Igaunijā, Latvijā un Lietuvā.

Ātrais serviss maksā tikpat, cik parastais, tas nozīmē, ka Jums nav nekādu papildizdevumu. Ietaupīsiet savu dārgo laiku, jo ar automobili vienlaicīgi strādās divi mehāniķi un serviss ilgs, maksimums, vienu stundu. Visu Toyota pārstāvniecību komercklientu uzgaidāmajās telpās ir bezmaksas WiFi, tāpēc darba lietas varēsiet veikt arī laikā, kamēr automobilim tiek veikta apkalpošana.

 • Cena ir tā pati, kas parastam servisam, ātrais darbs neprasa papildu izdevumus
 • Norunāts laiks
 • Nobraukumam atbilstošs pilnais serviss
 • Serviss 1 stundas laikā
 • Iespēja servisa laikā lasīt e-pastus
 • Ar vienu automobili strādā divi mehāniķi – dubultātrums
 • Ja apkalpošanas laikā Jūs paliksiet mūsu servisā, ietaupīsiet laiku, kas citādi tiktu iztērēts braukšanai starp biroju un darbnīcu

VIENKĀRŠA NOFORMĒŠANA

Jums nav pašam jāiet uz banku.

ĀTRAS ATBILDES

Visbiežāk pozitīva atbilde tiek saņemta jau pēc stundas.

BEZMAKSAS LĪZINGA NOMAIŅA

Jaunas Toyota iegādes gadījumā vecais līzinga līgums tiek slēgts no jauna bez maksas.

VAIRĀK PAPILDU IESPĒJU

Līzingā var iekļaut papildu aprīkojumu, riepu nomaiņu un glabāšanu, kā arī periodisku (kārtējo) tehnisko apkopi un papildu garantiju.

3 LĪZINGA PAKETES

Izvēlieties, kura no tām vislabāk atbilst Jūsu vēlmēm un iespējām.
Aprēķināt līzingu

Ja pēc tam, kad automobilis ir sasniedzis 5 gadu vecumu vai nobraukumu 100 000 km (kas iestājas pirmais) tiek veikta hibrīda sistēmas ikgadējā pārbaude, hibrīda akumulatora papildu aizsardzība tiek pagarināta par vienu gadu vai 15 000 km (kas iestājas pirmais). Ja pārbaude ir apstiprinājusi sistēmas parametru efektivitāti, hibrīda akumulatora papildu aizsardzību var pagarināt katru gadu līdz automobiļa desmitai gada dienai, skaitot no pirmās reģistrācijas datuma. Tas nodrošinās Jums sirdsmieru un braukšanas prieku uz vairākiem gadiem arī pēc garantijas termiņa beigām. Papildus tam, tas palīdzēs saglabāt Jūsu automobilim augstu pēcpārdošanas vērtību.

Toyota uzticamie un drošie produkti ir slaveni visā pasaulē. Mēs esam pārliecināti par saviem produktiem, tādēļ varam piedāvāt plašas garantijas nosacījumus visiem Toyota automobiļiem visā Eiropā. Klientu sirdsmiers ir mūsu prioritāte. Tādēļ mēs sniedzam tavai Toyota 5 gadu vai līdz 150 000 km garantiju.

Korporatīvo klientu konsultanti

Amserv Motors

Jūlija Mihejenko

Business Plus nodaļas vadītāja

Krasta iela 3, Rīga, LV-1003

Telefons: (+371) 67204750
GSM: (+371) 29728603

julija.mihejenko@amserv.lv

Amserv Motors

Dāvids Reinis Joma

Business Plus darījumu vadītājs

Krasta iela 3, Rīga, LV-1003

Telefons: (+371) 67130745

davids.joma@amserv.lv

Amserv Motors

Gundars Kleperis

Business Plus darījumu vadītājs

Krasta iela 3, Rīga, LV-1003

Telefons: (+371) 67130742
GSM: (+371) 26356111

gundars.kleperis@amserv.lv

Amserv Motors

Santa Bērziņa

Business Plus projektu vadītāja

Krasta iela 3, Rīga, LV-1003

Telefons: (+371) 67358008
GSM: (+371) 26340039

santa.berzina@amserv.lv

WESS Motors Berģi

Georgijs Kalamažnikovs

Pārdevējs-konsultants

Telefons: (+371) 67083013

georgijs.kalamaznikovs@wess.lv

WESS Motors

Oļegs Vandišs

Automobiļu tirdzniecības nodaļas vadītājs

K. Ulmaņa gatve 125, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167

Telefons: (+371) 67 068 305
GSM: (+371) 26 143 141

olegs.vandiss@wess.lv

WESS Motors

Kristīne Grīnberga

Toyota Business Plus klientu speciāliste

K. Ulmaņa gatve 125, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167

Telefons: (+371) 67 068 329
GSM: (+371) 29 432 570

kristine.grinberga@wess.lv

WESS Motors

Aleksejs Radionovs

Izpilddirektors

Rīgas-Siguldas šoseja 2, Berģi, Garkalnes nov., LV-1024

Telefons: (+371) 67 083 037

aleksejs.radionovs@wess.lv

WESS Motors

Ruslans Baranovs

Automobiļu tirdzniecības nodaļas vadītājs

Rīgas-Siguldas šoseja 2, Berģi, Garkalnes nov., LV-1024

Telefons: (+371) 67 083 033
GSM: (+371) 26 686 864

ruslans.baranovs@wess.lv