По-русски

Sazināties

Toyota Baltic AS (TBA), Järvevana tee 7b, 10138 Tallinn, Igaunija, un Toyota Motor Europe NV/SA (“TME”), Avenue du Bourget / Bourgetlaan 60, 1140 Brussels, Beļģija, kā “Datu pārziņi”, apkopos jūsu Personas datus (kā aprakstīts turpmāk) tālāk aprakstītajiem mērķiem.

Kad jūs ar mums sazināties, iesniedzot pieprasījumu par izmēģinājuma braucienu, cenas piedāvājumu, apmeklējumu vai kādu citu informācijas pieprasījumu attiecībā uz Toyota produktiem, pakalpojumiem vai lietotnēm, izmantojot Toyota tīmekļa vietni vai Toyota lietotni, ir spēkā šādi nosacījumi:

  • Jums lūgs norādīt šādus Personas datus: [vārds, e-pasts un/vai tel. numurs];
  • Mēs šos Personas datus izmantosim tikai ar mērķi izpildīt un apstrādāt jūsu pieprasījumus;
  • Mēs nenodosim jūsu Personas datus citiem uzņēmumiem, izņemot gadījumus, kad jūsu pakalpojumus var izpildīt, izmantojot jūsu izvēlēto Pilnvaroto mazumtirgotāju/remontētāju; un
  • Lai mēs un jūs varētu apstrādāt jūsu pieprasījumus bez kavēšanās, jūsu Personas dati tiks saglabāti 6 mēnešus pēc brīža, kad jūs mums tos sniedzāt, un pēc šā laikposma beigām tie tiks dzēsti.

Šie noteikumi ir lasāmi kopā ar Vispārējo Toyota Privātuma un personas datu aizsardzības politiku, kurā ir aprakstīta jūsu Personas datu apstrādes vispārējā kārtība, kas jums ir jāizlasa un kurai jāpiekrīt. Lūdzu, sekojiet saitei privātuma politiku un lietošanas noteikumus.

Esmu izlasījis(-usi) privātuma politiku un lietošanas noteikumus un piekrītu tiem.

Obligātie lauki

Pateicamies par reģistrāciju!

Pārdevējs sazināsies ar Jums divu darba dienu laikā.


Jūsu Toyota.